ADON Servis s.r.o.

Maloobchod

Naše produkty nabízíme koncovým zákazníkům prostřednictvím těchto prodejních kanálů:

E-shop:
- vyberte si naše produkty v některém z našich e-shopů, zadejte údaje pro platbu a expedici a my vám zboží ihned odešleme na vaši adresu. Pokud budete během vašeho nákupu potřebovat jakoukoli radu, jsme pro vás k dispozici denně od 8 do 20 hodin na infolince 777 88 78 78.
Naše e-shopy:
www.usporneperlatory.cz - e-shop s produkty pro úsporu vody značky EcoWaterSaver (EWS)
Přepravné zdarma!

www.vimejakusetrit.cz - šetřete bez ztráty komfortu - spořiče vody EWS a LED žárovky TESLA
Přepravné zdama pro objednávky nad 500 Kč 

Prodejna:
- navštivte naši prodejnu ve Zlíně. Při nákupu zodpovíme vaše dotazy, předvedeme zboží, poradíme s instalací a zboží si ihned odnesete. V naší prodejně nabízíme také možnost bezhotovostní platby. Naše prodejna je otevřená pondělí-pátek 9-17. Pokud vám tato prodejní doba nevyhovujte, lze si na tel. 777 88 78 78 dohodnout i jiný termín pro návštěvu naší prodejny.

Telefonická objednávka:
- pokud preferujete osobní kontakt při nákupu před anonymitou e-shopu, ale do naší prodejny to máte daleko, nabízíme vám možnost telefonické objednávky. Během hovoru vám poradíme s výběrem zboží, vy nám sdělíte dodací adresu a dohodneme způsob platby. Poté budeme ihned vaši objednávku expedovat prostřednictvím České pošty nebo přepravní společnosti PPL. Telefonické objednávky vyřídíme na těchto telefonních číslech: 
777 88 78 78 - denně 8 - 20
577 77 55 70 - po-pá 9-17