ADON Servis s.r.o.

Spořiče vody pro sprchy

Spořiče vody pro sprchové hadice se dodávají ve formě tzv. omezovačů průtoku vody. Jsou určeny pro všechny běžné sprchové hadice se standardním 1/2" závitem, který je v podstatě jediným využívaným u nás, proto se nemusíte obávat, že by spořič vody nepasoval na vaši sprchovu baterii a hadici.

Spořiče vody jsou dodávány buď ve formě vložek, které se instalují mezi sprchovou baterii a hadici místo těsnění hadice nebo jako mezikus mezi sprchovou/vanovou baterii a sprchovou hadici. Obě řešení mají své výhody a nevýhody. Nejpodstatnější výhodou je rozhodně vysoký potenciál úspory vody. Maximální průtok vody ve sprše se běžně pohybuje okolo 16-20 l/min., přitom i průtok okolo 8-9 l/min. je zcela dostatečný pro komfortní sprchování a lze tento průtok doporučit jak pro domácnosti tak i pro luxusní hotely. Průtok 6-7 l/min. naprosto dostačuje pro běžné sprchování například v tělocvičných, fitness apod., v rámci úspor vody je využitelný také v domácnostech. Spořiče vody EcoWaterSaver s průtokem 6 l/min. splňují požadavky pro získání certifikace LEED a BREEAM pro šetrné budovy.

Spořič vody pro sprchu ve formě vložky do sprchové hadice představuje prakticky neviditelné řešení pro úsporu vody, při výměně sprchové hadice však musíte pamatovat na jeho vyjmutí. Toto řešení nijak nemění stávající vzhled vašeho sprchového setu.

Spořič vody instalovaný do 1/2" chromované objímky představuje robustní řešení pro úsporu vody. Navíc máte vždy pod kontrolou, že je spořič vody stále naistaován, což ocení zejména provozovatelé veřejně dostuných zařízení se sprchou. Změna vzhledu vašeho stávajícího sprchového setu je v tomto případě pouze minimální.  

Na sprchové spořiče vody EcoWaterSaver poskytujeme prodlouženou záruku 36 měsíců, přičemž životnost spořičů vody EcoWaterSaver je bez problémů 8-10 let.

Kompletní nabídku spořičů vody EcoWaterSaver naleznete v e-shopu www.usporneperlatory.cz. V našem e-shopu neúčtujeme přepravné, platíte pouze za vybrané produkty!

Nabídku spořičů vody EcoWaterSaver rovněž naleznete v eshopu www.vimejakusetrit.cz. Kromě spořičů vody nabízíme v tomto e-shopu také LED žárovky a svítidla značky TESLA. Přepravné zdarma nabízíme pro objednávky nad 500 Kč.

Spořiče vody pro sprchy značky NEOPERL můžete zakoupit v našem e-shopu http://usporavody.eshop-zdarma.cz/ Ani v tomto e-shopu neúčtujeme našim zákazníkům přepravné za objednané zboží.