ADON Servis s.r.o.

Spořiče vody pro dřezy a umyvadla

Spořiče vody pro dřezy a umyvadla se dodávají ve formě tzv. úsporných perlátorů. Nejběžnější rozměr perlátoru pro vodovodní baterie je rozměr M22 a M24. Zakoupit můžete pouze samotný úsporný perlátor pro vodovodní baterii nebo perlátor vč. nové objímky M22 (vnitřní závit) nebo M24 (vnější závit). v nabídce máme i méně běžné úsporné perlátory menších rozměrů, které jsou většinou určeny pro designové vodovodní baterie. Pokud si nejste jisti výběrem parlátoru pro vaši baterii, kontaktujte nás. Naši odborníci vám ochotně poradí.

Vzhledem k tomu, že nějaký perlátor je součástí každé vodovodní baterie, naše spořiče vody - úsporné perlátory neměni současný vzhled vašich vodovodních baterií. Stejně tak se nemusíte obávat výměny perlátoru. Instalace je velmi jednoduchá a zvládne ji opravdu každý.

Na úsporné perlátory EcoWaterSaver poskytujeme prodlouženou záruku 36 měsíců, přičemž životnost spořičů vody EcoWaterSaver je bez problémů 8-10 let.

Spořiče vody pro dřezy a umyvadla nabízíme v několika variantách průtoku vody:

Vysoce úsporný perlátor s průtokem 2 l/min. doporučujeme instalovat jak v domácnostech v koupelně, tak i do veřejných prostor jako jsou toalety v nákupních centrech, restauracích, kancelářských provozech apod. Průtok 2 l/min. je zcela dostatečný pro běžnou hygienu jako je mytí rukou, opláchnutí obličeje nebo čištění zubů, přitom potenciál úspory vody je ve srovnání s běžným průtokem okolo 12-14 l/min. i více než 80%. Použitím tohoto úsporného perlátoru navíc zcela odpadá riziko nežádoucího postříkání vodou při použití umyvadla. Úsporný perlátor EcoWaterSaver s průtokem 2 l/min. splňuje požadavky pro získání certifikace LEED nebo BREEAM pro šetrné budovy. Spořič vody s průtokem 2 l/min. nedoporučujeme používat v kuchyňském dřezu z důvodu dlouhého čekání při napouštění vody do nádob. 

Velmi úsporný perlátor s průtokem 4 l/min. je naproto univerzální řešení pro úsporu vody vhodné pro všechny prostory. Průtok 4 l/min. je naprosto komfortní pro každodenní hygienu i mytí nádobí a napouštění nádob např v kuchyňském dřezu. Spořič vody pro umyvadla a dřezy s průtokem 4 l/min., doporučujeme instalovat v hotelových pokojích, firemních kuchyňkách apod. a také v domácnostech. Oproti běžnému průtoku okolo 12-14 l/min. nabízí tento úsporný perlátor potencíál úspory vody okolo 70%. Díky regulovanému průtoku nedochází k nežádoucímu stříkání vody v okolí umyvadla, avšak díky provzdušnění vody a jejímu perfektnímu směrování vypadá tento průtok zcela plně a je na první pohled k nerozeznání od průtoku, kterým dochází k výraznému plýtvání vody. 

Úsporný perlátor s průtokem 6 l/min. je vhodné řešení pro všechny prostory s požadavkem na úsporu vody, která může dosahovat okolo 50%, přitom je zachován i požadavek na rychlé napouštění vody do nádob. Spořič vody s průtokem 6 l/min. je tedy vhodný zejména do domácích kuchyní nebo firemních, případně hromadných kuchyněk v ubytovných apod. 

V případě instalace úsporných perlátorů do veřejných prostor, kde hrozí jejich odcizení, lze spořiče vody dodat v tzv. provedení "antivandal". Spořiče vody jsou instalovány ve speciálních objímkách M22 nebo M24 (dle typu baterie) a lze je instalovat/demontovat pouze speciálním klíčem. Přitom vzhled objímky se jen velmi málo liší od běžných objímek M22/M24.

 

Kompletní nabídku úsporných perlátorů EcoWaterSaver naleznete v e-shopu www.usporneperlatory.cz. V našem e-shopu neúčtujeme přepravné, platíte pouze za vybrané produkty!

Nabídku spořičů vody EcoWaterSaver rovněž naleznete v eshopu www.vimejakusetrit.cz. Kromě spořičů vody nabízíme v tomto e-shopu také LED žárovky a svítidla značky TESLA. Přepravné zdarma nabízíme pro objednávky nad 500 Kč.

Spořiče vody pro umyvadla a dřezy značky NEOPERL můžete zakoupit v našem e-shopu http://usporavody.eshop-zdarma.cz/ Ani v tomto e-shopu neúčtujeme našim zákazníkům přepravné za objednané zboží.