ADON Servis s.r.o.

Velkoobchod

Naše hlavní produkty - spořiče vody EcoWaterSaver a LED žárovky a svítidla TESLA nabízíme našim zákazníkům také v rámci velkoobchodního prodeje za zvýhodněné ceny při větším odběru. Rádi pro vás zpracujeme individuální kalkulaci nebo obchodní nabídku pro jednorázový odběr i pro dlouhodobou spolupráci.  

Plánujete vybavit vaši provozovnu (hotel, firmu, budovu atd.) větším množstvím spořičů vody nebo LED osvětlením? Kontaktujte nás na tel. 777 88 78 78 nebo na e-mailu: objednavky@adonservis.cz pro zpracování individuální kalkulace na základě vašich požadavků. Nabízíme vám zcela ZDARMA poskytnutí vzorků našich produktů pro optimální volbu pro vaši provozovnu.

Máte prodejnu a chcete váš sortiment rozšířit o nabídku produktů pro úsporu vody nebo o LED osvětlení? Kontaktujte nás na tel. 777 88 78 78 nebo na e-mailu info@adonservis.cz a zašleme vám obchodní podmínky pro pravidelný nákup našich produktů a vybavíme vás dostatkem informací pro jejich prodej.

Podnikáte v oblasti facility managementu a chcete svým zákazníkům nabídnout možnost úspory vody a elektrické energie? Kontaktujte nás na tel. 777 88 78 78 nebo na e-mailu info@adonservis.cz a zašleme vám obchodní podmínky pro naši spolupráci a poskytneme vám všechny potřebné informace pro vaše úspěšné působení v oblasti úspory vody a elektrické energie.