ADON Servis s.r.o.

O nás

Společnost ADON servis s.r.o. byla založena jako chráněná dílna se specializací na výrobky pro úsporu vody. Jsme producentem vysoce kvalitních spořičů vody značky EcoWaterSaver. Našim posláním je nabízet zákazníkům ekonomicky dostupné produkty pro úsporu vody, které zajistí ekologické využívaní zdrojů pitné vody. Produkty EcoWaterSaver omezují plýtvání vodou, při zachování vysokého komfortu využívání vodovodních baterií. Naše spořiče vody tak přispívají ke snížení vašich nákladů a souvisejících energií na dodávku vody, přičemž návratnost investice do našich výrobků je zpravidla méně než 1 měsíc.

Nabídku vlastních spořičů vody dále vhodně doplňujeme úspornými perlátory a omezovači průtoku vody německo-švýcarské firmy NEOPERL. Díky tomu jsme schopni našim zákazníkům nabídnout opravdu komplexní řešení pro úsporu vody dle jejich požadavků.

Naše stěžejní produkty přinášejí zákazníkům výraznou úsporu nákladů na provoz domácností, firem, úřadů a institucí. Tyto úspory však hlavně znamenají snížení ekologické zátěže, díky čemuž naši zákazníci šetří životní prostředí i pro budoucí generace.

Kromě problématiky úspory vody využíváme kapacity našich pracovníků také v dalších odvětvích, které úzce souvisejí s naší hlavní specializací. V rámci našich jednotlivých činností zúročujeme zkušenosti a dovednosti našich pracovníků, abychom vždy mohli garantovat vysokou kvalitu a profesionalitu poskytovaných služeb a dodávaných výrobků. Jsme přesvědčeni, že pouze kvalitní služby a produkty jsou zárukou k získání a udržení spokojeného zákazníka. Nerozlišujeme mezi velkou a malou zakázkou. Preferujeme stejně vstřícný přístup ke všem zákazníkům. Nejlepší reklamou jsou pro nás Vaše pozitivní reference. Nebojte se nás oslovit s vašimi požadavky, které vyřeší vaše aktuální potřeby.