ADON Servis s.r.o.

E-shop

Spořiče vody EcoWaterSaver můžete zakoupit v našich e-shopech:

www.usporneperlatory.cz - kompletní nabídka spořičů vody EcoWaterSaver vč. sprchového příslušenství.

www.vimejakusetrit.cz - nabídka spořičů vody EcoWaterSaver a Neoperl. 

Naší hlavní specializací je výroba a prodej spořičů vody pro domácnosti a firmy. Nabízíme vlastní produkci spořičů vody EcoWaterSaver a také nabízíme spořiče vody značky NEOPERL.

Spořiče vody optimalizují maximální průtok ve vaší vodovodní baterii a zamezují tak plýtvání vodou. Instalací spořiče - omezovače průtoku vody, nastavíte maximální možný průtok vody ve vaší vodovodní baterii bez ohledu na její otevření. Kromě samotné úspory vody tím získáte navíc i komfortnější ovládání zejména pákových baterií, protože nebude docházet k nežádoucímu stříkání vodou vlivem příliš silného proudu vody. Navíc váš komfort při mytí a dalším používání vodovodních baterií nebude nijak dotčen. Věřte, že pro běžné mytí postačí i průtok vody 2 l/min., maximálně pak 5 l/min. Běžný průtok umyvadlových baterií se však pohybuje okolo 12-14 l/min.. Díky spořičům vody tak můžete ušetřit i více než 70% vody v umyvadle. Komfortně se můžete osprchovat při průtoku 7-9 l/min., přitom oproti běžnému průtoku vody okolo 20 l/min. ušetříte i více než 50 % vody.

Pro úsporu vody v umyvadlech a dřezech jsou určeny tzv. úsporné perlátory. Pro úsporu vody při sprchování jsou určeny omezovače průtoku vody pro sprchové hadice.

Spořiče vody nabízíme jak maloobchodním zákazníkům zejména z řad domácností, tak i velkoobchodním zákazníkům pro další prodej nebo velkým spotřebitelům jako jsou hotely, ubytovny, školy, kancelářské komplexy apod.

 

Spořiče vody EcoWaterSaver

NÍZKÁ INVESTICE

VYSOKÝ EFEKT